Nabídka – Edice KOD
Zobrazuji tituly 1 – 20 z celkem 43:Alex, Joe: Černé koráby II
Albatros 1979, 323 strany. Obálka Zdeněk Mézl, ilustrace Zdeněk Mézl.
Nakladatelská vazba, velmi dobrý stav.
151. svazek edice KOD.
151. svazek edice KOD.
Cena: 50 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
125 Armstrong, Richard: Zakleté moře
Albatros 1972, 111 stran. Obálka Zdeněk Brdlík, ilustrace Zdeněk Brdlík.
Nakladatelská vazba, dobrý stav.
125. svazek edice KOD.
125. svazek edice KOD.
Cena: 50 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
Bass, Eduard [=Schmidt, Eduard]: Klapzubova jedenáctka
SNDK 1954, 119 stran. Obálka Josef Čapek, ilustrace Josef Čapek.
Nakladatelská brož s přebalem, dobrý stav. Natrženo ve hřbetu, kousek v dolní části chybí, mírně zašpiněná obálka.
2. svazek edice KOD.
2. svazek edice KOD.
Cena: 190 Kč
Bass, Eduard [=Schmidt, Eduard]: Klapzubova jedenáctka
SNDK 1954, 119 stran. Obálka Josef Čapek, ilustrace Josef Čapek.
Nakladatelská brož s přebalem, velmi dobrý stav. V horní části obálky stopa po přehnutí. Kniha perfektní.
2. svazek edice KOD.
2. svazek edice KOD.
Cena: 250 Kč
Curwood, James Oliver: Vlčák Kazan/Barí, syn Kazanův
Albatros 1980, 339 stran. Obálka Jaroslav Hořánek, ilustrace Jaroslav Hořánek.
Nakladatelská vazba, výborný stav.
145. svazek edice KOD.
145. svazek edice KOD.
Cena: 50 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
117 Diekmannová, Miep: Marijn u pirátů
Albatros 1971, 2257 stran.
Nakladatelská vazba, výborný stav.
117. svazek edice KOD.
117. svazek edice KOD.
Cena: 50 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
069 Doyle, Arthur Conan: Pes baskervillský
Albatros 1969, 188 stran. Obálka Karel Vaca, ilustrace Karel Vaca.
Nakladatelská vazba, dobrý stav, dole ve hřbetu mírně odřeno.
69. svazek edice KOD.
69. svazek edice KOD.
Cena: 70 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
Farley, Walter: Černý hřebec
Albatros 1999, 134 strany. Obálka Milan Fibiger, ilustrace Milan Fibiger.
Nakladatelská vazba, perfektní stav.
193. svazek edice KOD.
193. svazek edice KOD.
Cena: 100 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
Flos, František: Albatros/Nad Tichým oceánem
Albatros 1976, 345 stran. Obálka Václav Junek, ilustrace Václav Junek.
Nakladatelská vazba, velmi dobrý stav. Lehce ušpiněná přední strana vazby.
139. svazek edice KOD.
139. svazek edice KOD.
Cena: 50 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
167 Hevesi, Lajos: Dobrodružství Andráse Jelkyho
Albatros 1985, 244 strany. Obálka Eduard Hájek, ilustrace Eduard Hájek.
Nakladatelská vazba, perfektní stav.
167. svazek edice KOD
167. svazek edice KOD
Cena: 40 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
Hiob, Eberhard: Novou zemi pro divoká zvířata
Albatros 1974, 209 stran.
Nakladatelská vazba, výborný stav.
133. svazek edice KOD.
133. svazek edice KOD.
Cena: 50 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
096 Kadlecová, Marie M.: Muž a pes
Státní nakladatelství dětské knihy 1967, 166 stran.
Nakladatelská vazba, výborný stav.
96. svazek edice KOD.
96. svazek edice KOD.
Cena: 50 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
084 Kiršner, Lev: Šifrovaná zpráva
Státní nakladatelství dětské knihy 1965, 141 strana. Obálka Miroslav Váša, ilustrace Miroslav Váša.
Nakladatelská vazba, výborný stav.
84. svazek edice KOD.
84. svazek edice KOD.
Cena: 50 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
Kjelgaard, Jim: Lovec kuguárů
Albatros 1975, 132 strany. Obálka Pavel Kovářík, ilustrace Pavel Kovářík.
Nakladatelská vazba, výborný stav.
136. svazek edice KOD.
136. svazek edice KOD.
Cena: 50 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
136 Klejgaard, Jim: Lovec kuguárů
Albatros 1975, 132 strany.
Nakladatelská vazba, výborný stav.
136. svazek edice KOD
136. svazek edice KOD
Cena: 50 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
Legére, Werner: Sám mezi korzáry
Albatros 1977, 324 strany. Obálka Alexander Kohout, ilustrace Alexander Kohout.
Nakladatelská vazba, velmi dobrý stav. Stopa po propálení na přední desce a několika prvních stranách.
141. svazek edice KOD.
141. svazek edice KOD.
Cena: 50 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
London, Jack: Bílý tesák
SNDK 1954, 239 stran. Obálka Jan Černý-Klatovský, ilustrace Jan Černý-Klatovský.
Nakladatelská brož s přebalem, vynikající stav. Zcela nepatrně odřený hřbet.
7. svazek edice KOD.
7. svazek edice KOD.
Cena: 400 Kč
Kategorie: Edice KOD
Makowiecki, Witold: Příhody Řeka Melikla
Státní nakladatelství dětské knihy 1959, 261 strana. Obálka Miroslav Váša, ilustrace Miroslav Váša.
Nakladatelská vazba, dobrý stav.
37. svazek edice KOD.
37. svazek edice KOD.
Cena: 60 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
074 Mareš, Zdeněk: Sehni se pro kámen
Albatros 1988, 267 stran. Obálka Zdeněk Kudělka, ilustrace Zdeněk Kudělka.
Nakladatelská vazba, výborný stav.
179. svazek edice KOD.
179. svazek edice KOD.
Cena: 50 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
May, Karel: Černý mustang
Státní nakladatelství dětské knihy 1968, 205 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská vazba, velmi dobrý stav.
Cena: 100 Kč




















