Nabídka – S puškou a lassem
Zobrazuji tituly 1 – 20 z celkem 47:Allen, Merritt, P.: Meč od admirála
Toužimský a Moravec 1935, 214 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba s nalepeným obrázkem, velmi dobrý stav! Mírně zašpiněné desky.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 3900 Kč
Allen, Merritt, P.: Meč od admirála
Toužimský a Moravec 1935, 214 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská poloplátěná vazba. Horší stav, oťukané rožky, natržený hřbet.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 790 Kč
Altsheler, Joseph: Za zlatem do země Siouxů
Jan Toužimský 1933. Obálka Zdeněk Burian.
Přední strana obálky, KNIHA CHYBÍ, velmi dobrý stav.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 700 Kč
Kategorie: dobrodružky S puškou a lassem
Altsheler, Joseph: Ztracení lovci
Toužimský a Moravec 1936, 383 strany. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Převazba s použitím původních desek. Prasklá vazba u přední předsádky.
Edice S puškou a lassem. Pěkné Burianovy kvaše.
Edice S puškou a lassem. Pěkné Burianovy kvaše.
Cena: 1000 Kč
Beholz, Robert: Tekumtha
Toužimský a Moravec 1938, 353 strany. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba, velmi dobrý stav.Mírně ušpiněné desky.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 1500 Kč
Boussenard, Louis: Burští hrdinové
Toužimský a Moravec 1934, 329 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba, dobrý stav. Mírně sešikmený hřbet, drobně odřené hrany vazby.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 3000 Kč
Boussenard, Louis: Burští hrdinové
Toužimský a Moravec 1934, 329 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská poloplátěná vazba (nestandardní), velmi dobrý stav. Vnitřek zcela luxusní, hřbet perfektní. Odřený papír v dolních rozích a na zadní straně vazby.
Vzácně se vyskytující vazební varianta. Edice S puškou a lassem.
Vzácně se vyskytující vazební varianta. Edice S puškou a lassem.
Cena: 3500 Kč
Burian, Zdeněk: Dobytí Virginie (ORIGINÁL ILUSTRACE)
vl. n. Ilustrace Zdeněk Burian.
Originál ilustrace z knihy Hugha Pendextera - Dobytí Virginie (strana 21), bezvadný stav. Rozměr 21x26,5 centimetrů. Černobílý kvaš.
Originální ilustrace z knihy z edice S puškou a lassem z nakladatelství Toužimský a Moravec vydané v roce 1941.
Originální ilustrace z knihy z edice S puškou a lassem z nakladatelství Toužimský a Moravec vydané v roce 1941.
Cena: 39900 Kč
de la Hire, Jean: Tři hoši v Habeši
Toužimský a Moravec 1936, 420 stran. Ilustrace Jiří Wowk.
Replika původní vazby v dobrém stavu. Knižní blok původní.
Cena: 800 Kč
Kategorie: dobrodružky S puškou a lassem
de la Hire, Jean: Tři hoši za oceánem
Toužimský a Moravec 1936, 367 stran. Ilustrace Jiří Wowk.
Nakladatelská celoplátěná vazba, ucházející stav. Hřbet nahrazen kopií, vnitřek velmi dobrý. Nové předsádky.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 600 Kč
Kategorie: dobrodružky S puškou a lassem
de la Hire, Jean: Tři hoši za oceánem
Toužimský a Moravec 1936, 367 stran. Ilustrace Jiří Wowk.
Replika původní vazby v dobrém stavu. Knižní blok původní.
Cena: 800 Kč
Kategorie: dobrodružky S puškou a lassem
Felde, M.: Zlato Sacramenta
Toužimský a Moravec 1940, 283 strany. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská poloplátěná vazba s BAREVNOU KOPIÍ OBÁLKY, průměrný stav. Odřené a zašpiněné desky.
Edice "S puškou a lassem".
Edice "S puškou a lassem".
Cena: 1500 Kč
Fleming, Waldo: Ztracená karavana
Toužimský a Moravec 1940. Ilustrace Zdeněk Burian.
Originál přebalu, zalaminovaný. POUZE PŘEBAL!
Edice "S puškou a lassem".
Edice "S puškou a lassem".
Cena: 1900 Kč
Freeman, Austin R.: Dobrodruh z donucení
Toužimský a Moravec 1940, 439 stran. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátená vazba. Špatný stav, prasklé plátno ve hřbetě, knižní blok oddělený od desek.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 1500 Kč
Freeman, Austin R.: Dobrodruh z donucení
Toužimský a Moravec 1940, 439 stran. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská poloplátěná vazba, dobrý stav. Papírová část vazba odřená, vnitřek velmi slušný.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 1500 Kč
Goll, Georg: Dakota v ohni
Toužimský a Moravec 1937, 287 stran. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba, výborný stav. Drobná skvrnka na hřbetu.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 1500 Kč
Goll, Georg: Dakota v ohni
Toužimský a Moravec 1937, 287 stran. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba, zašpiněná, naprasklé plátno ve hřbetě.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 990 Kč
Gredsted, Torry: Hura - Kura, zelený náramek
Jan Toužimský 1933, 216 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba s nalepeným obrázkem, dobrý stav.Mírně odřené desky, sešikmený hřbet. Vnitřek velmi slušný.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 1500 Kč
Gredsted, Torry: Syn prérie
Toužimský a Moravec 1935, 230 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská poloplátěná vazba ve velmi dobrém stavu. Nové předsádky.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 2900 Kč
REZERVACE
Tento titul si již někdo rezervoval. Objednat si ho můžete i nadále, kontaktujeme Vás v případě odmítnutí předchozím zájemcem.
Gredsted, Torry: Syn prérie
Toužimský a Moravec 1935, 230 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská vazba, průměrný stav. Odřený a opravovaný hřbet, nové předsádky.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 1200 Kč
































