Nabídka – Zdeněk Burian
Zobrazuji tituly 1 – 20 z celkem 247:Máme 9 kusů.
Lexikon dobrodružné literatury, sv. 4: Jaroslav Foglar
Vl. n. v listopadu 2011, 352 strany.
Rozměr 155 x 203 milimetrů, barevný ofsetový tisk. Soupis foglarovek, vydaných česky a slovensky. Obsahuje stovky skenů.
Vyšší cena je způsobena téměř dvojnásobným rozsahem proti ostatním svazkům.
Vyšší cena je způsobena téměř dvojnásobným rozsahem proti ostatním svazkům.
Cena: 1200 Kč
Allen, Merritt, P.: Meč od admirála
Toužimský a Moravec 1935, 214 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská poloplátěná vazba. Horší stav, oťukané rožky, natržený hřbet.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 790 Kč
Altsheler, Joseph: Ztracení lovci
Toužimský a Moravec 1936, 383 strany. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Převazba s použitím původních desek. Prasklá vazba u přední předsádky.
Edice S puškou a lassem. Pěkné Burianovy kvaše.
Edice S puškou a lassem. Pěkné Burianovy kvaše.
Cena: 1000 Kč
Amis [=Josef Stivín]: Putování Bořivoje Vocáska, vlastence
Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství [Antonín Svěcený] 1924, 272 strany. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Dobová poloplátěná vazba s věcným názvem na hřbetu, výborný stav.
Raný ilustrační doprovod Zdeňka Buriana.
Raný ilustrační doprovod Zdeňka Buriana.
Cena: 900 Kč
Kategorie: varia Zdeněk Burian
Amis [=Josef Stivín]: Putování Bořivoje Vocáska, vlastence
Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství [Antonín Svěcený] 1924, 272 strany. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba, výborný stav.
Raný ilustrační doprovod Zdeňka Buriana.
Raný ilustrační doprovod Zdeňka Buriana.
Cena: 800 Kč
Kategorie: varia Zdeněk Burian
anonym [=Šťastný, Alfons Bohumil]: Zápas milionů + Tajemství ostrova (Dobrodružná cesta Léona Cliftona kolem světa)
Rudolf Storch, 651 strana. Ilustrace Karel Šimůnek.
Nakladatelské celoplátěné vazba. Pěkný stav, stopy vlhkosti na deskách.
Zřídka vídané knihy příběhů LÉONA CLIFTONA!
Zřídka vídané knihy příběhů LÉONA CLIFTONA!
Cena: 6900 Kč
Augusta, Josef: Lovci jeskynních medvědů
Státní pedagogické nakladatelství 1976, 228 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská vazba, výborný stav.
Cena: 70 Kč
Kategorie: varia Zdeněk Burian
Augusta, Josef: Z pradějin tvorstva
Orbis 1954, 210 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská vazba s přebalem, velmi dobrý stav --- drobně odřené hrany obálky, kniha perfektní.
Obsahuje řadu dobře tištěných příloh - ilustrací Zdeňka Buriana.
Obsahuje řadu dobře tištěných příloh - ilustrací Zdeňka Buriana.
Cena: 120 Kč
Kategorie: varia Zdeněk Burian
Augusta, Josef: Z pradějin tvorstva
Orbis 1954, 210 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská vazba s přebalem, velmi dobrý stav. Obálka drobně odřena, kniha perfektní.
Nízký náklad.
Nízký náklad.
Cena: 150 Kč
Kategorie: varia Zdeněk Burian
Augusta, Josef: Zavátý život
Mladá fronta 1962, 180 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská vazba s přebalem, velmi dobrý stav. Obálka drobně odřena.
Cena: 100 Kč
Kategorie: varia Zdeněk Burian
Batrov, A.: Náš přítel José
Státní nakladatelství dětské knihy 1956, 96 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská vazba s přebalem, dobrý stav. Obálka zaprášená a mírně natržená, kniha slušná.
Cena: 1000 Kč
Kategorie: dobrodružky Zdeněk Burian
Beach, Rex: Hoch z Michiganu
Josef Richard Vilímek 1929, 234 strany. Obálka Zdeněk Burian.
Dobová poloplátěná vazba s věcným názvem na hřbetu, vevázána Burianova obálka, perfektní stav.
Cena: 190 Kč
Kategorie: dobrodružky Zdeněk Burian
Bebel, A.: Žena a socialism
Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství [Antonín Svěcený] 1909, 533 strany. Obálka Zdeněk Burian.
Nakladatelská brož, výborný stav.
Raná Burianova obálka (dotištěná na zbytek neprodaného nákladu).
Raná Burianova obálka (dotištěná na zbytek neprodaného nákladu).
Cena: 3000 Kč
Kategorie: varia Zdeněk Burian
Beholz, Robert: Tekumtha
Toužimský a Moravec 1938, 353 strany. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba, velmi dobrý stav.Mírně ušpiněné desky.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 1500 Kč
Beholz, Robert: Zvěd z tvrze Oswego
Toužimský a Moravec 1938, 315 stran. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba, slušný stav. Mírně sešikmený hřbet a zašpiněné desky.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 990 Kč
Kategorie: dobrodružky Zdeněk Burian
Beholz, Robert: Zvěd z tvrze Oswego
Toužimský a Moravec 1938, 315 stran. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská poloplátěná vazba, KOPIE CELÉHO PŘEBALU, kniha ve výborném stavu.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 1800 Kč
Kategorie: dobrodružky Zdeněk Burian
REZERVACE
Tento titul si již někdo rezervoval. Objednat si ho můžete i nadále, kontaktujeme Vás v případě odmítnutí předchozím zájemcem.
Běhounek, František: Kletba zlata
Albatros 1977, 247 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská vazba s přebalem, výborný stav.
Cena: 100 Kč
Kategorie: dobrodružky Zdeněk Burian
Boussenard, Louis: Burští hrdinové
Toužimský a Moravec 1934, 329 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba, dobrý stav. Mírně sešikmený hřbet, drobně odřené hrany vazby.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 3000 Kč
Boussenard, Louis: Burští hrdinové
Toužimský a Moravec 1934, 329 stran. Obálka (vazba) Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba, špatný stav. Desky odřené a flekaté, hřbet částečně odtržený, knižní blok relativně dobrý, ale sešikmený.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 390 Kč
Boussenard, Louis: Burští hrdinové
Toužimský a Moravec 1934, 329 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská poloplátěná vazba (nestandardní), velmi dobrý stav. Vnitřek zcela luxusní, hřbet perfektní. Odřený papír v dolních rozích a na zadní straně vazby.
Vzácně se vyskytující vazební varianta. Edice S puškou a lassem.
Vzácně se vyskytující vazební varianta. Edice S puškou a lassem.
Cena: 4500 Kč





























