Nabídka – detektivky
Zobrazuji tituly 1 – 20 z celkem 44:anonym: 2x Tom Shark
A-MOR Vyškov, 54 strany.
Nakladatelský sešit, velmi dobrý stav.
Obsahuje Příběhy:
- Zrádné "st"
- Benátský šílenec
Obsahuje Příběhy:
- Zrádné "st"
- Benátský šílenec
Cena: 50 Kč
Kategorie: detektivky
anonym: 3 detektivové a Buffalo Bill
Orbis 1991, 188 stran.
Nakladatelská brož, velmi dobrý stav.
Léon Clifton, Tom Shark, Nick Carter a Buffalo Bill.
Léon Clifton, Tom Shark, Nick Carter a Buffalo Bill.
Cena: 70 Kč
Kategorie: dobrodružky detektivky
anonym: Léon Clifton a Tom Shark
Magnet 1992, 124 strany. Obálka Jindřich Bartoč, ilustrace Jindřich Bartoš.
Nakladatelská brož, velmi dobrý stav.
Cena: 50 Kč
Kategorie: detektivky
Bates, Julien: Vražda v rozhlasovém studiu
Václav Naňka 1947, 175 stran. Obálka Václav Junek.
Nakladatelská kartonová vazba, čtené, vnitřek oddělený od obálky. Celkově dobrý stav.
Cena: 70 Kč
Kategorie: detektivky
Benoit, Pierre: Král malomocných
Josef Richard Vilímek 1928, 218 stran.
Nakladatelská celoplátěná vazba, výborný stav.
Cena: 120 Kč
Kategorie: detektivky
Doyle, Arthur Conan: Dobrodružství detektiva Sherlocka Holmesa
Josef Hokr 1925, 235 stran. Ilustrace anonym.
Osm nakladatelských sešitů (=komplet), ucházející stav. Obálka prvního sešitu na jednom okraji potrhaná (ale nic nechybí), u třetího sešitu zcela chybí. Pátý sešit má obálku ve hřbetu po celé délce roztrženou. Na obálce prvního sešitu je věcný název propiskou. Zbývající sešity jsou ve velmi dobrém až výborném stavu.
V sešitech se nevyskytuje. 3. svazek románové knihovny Záhady.
V sešitech se nevyskytuje. 3. svazek románové knihovny Záhady.
Cena: 500 Kč
Kategorie: detektivky
Doyle, Arthur Conan: Plukovníkův hřích
Josef Richard Vilímek [b. r.], 272 strany. Ilustrace S. Paget.
Dobová poloplátěná vazba, dobrý stav. Mírně odřené hrany, zažloutlý papír.
Cena: 100 Kč
Kategorie: detektivky
Doyle, Arthur Conan: Vzkříšení Sherlocka Holmese
Josef Richard Vilímek [b. r.], 308 stran. Ilustrace anonym.
Nakladatelská celoplátěná vazba, výborný stav.
2. vydání.
2. vydání.
Cena: 1000 Kč
Kategorie: detektivky
Fletcher, Frank: Případ modré obálky
Ladislav Janů [b. r.], 185 stran. Obálka anonym.
Nakladatelská brož se samostatným přebalem, dobrý stav. Obálka ve hřbetu odřená, kousek chybí, z vnitřní strany podlepená v hranách. Vnitřek výborný.
4. svazek Nové detektivní knihovny.
4. svazek Nové detektivní knihovny.
Cena: 200 Kč
Kategorie: detektivky
Glaser, Johny: Muž, který zabil
Zápotočný, 32 strany.
Nakladatelský sešit v průměrném stavu, potrhaný hřbet.
2. svazek edice "Korunovka mladých".
2. svazek edice "Korunovka mladých".
Cena: 250 Kč
Kategorie: detektivky sešitové edice
Hughes, Richard: Záhada desíti vteřin
J. Steinbrerer 1947, 136 stran. Obálka J. Rajlich.
Nakladatelská brož, velmi dobrý stav.
7. svazek Vimperské knihovny detektivních románů.
7. svazek Vimperské knihovny detektivních románů.
Cena: 120 Kč
Kategorie: detektivky
Christie, Agatha: Poslední weekend
Josef Lukasík 1948, 279 stran. Obálka Zdeněk Batal.
Nakladatelská poloplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav. Obálka s drobnými natrženími.
Cena: 200 Kč
Kategorie: detektivky
Christie, Agatha: Smrt v oblacích
Lidové noviny 1936, 252 strany.
Vydavatelská celoplátěná vazba, dobrý stav - mírně čtené.
Mizerně se vyskytující detektivka s Herculem Poirotem.
Mizerně se vyskytující detektivka s Herculem Poirotem.
Cena: 80 Kč
Kategorie: detektivky
London, Jack: Generální stávka
V. Boučková 1922, 35 stran. Obálka A. Chlebeček, ilustrace A. Chlebeček.
Nakladatelská brož, intaktní stav.
Cena: 150 Kč
Kategorie: detektivky
Marczyňski, Antoni: Otrokyně z Long Islandu
Antonín Svěcený 1929, 221 strana. Obálka anonym.
Pět nakladatelských sešitů (=komplet), dobrý stav. Sešity s natrženými obálkami ve hřbetu, první s drobnou skvrnkou.
Cena: 140 Kč
Kategorie: detektivky
Marczyňski, Antoni: Prokletá loď
Antonín Svěcený 1929, 280 stran. Obálka anonym.
Šest nakladatelských sešitů (=komplet), velmi dobrý stav. První sešit s nepatrně natrženou obálkou ve hřbetu.
Cena: 140 Kč
Kategorie: detektivky
Mečíř, Karel: Pan doktor nepřichází
B. Smolíková-Mečířová 1944, 197 stran. Obálka Zdeněk Burian.
Nakladatelská brož, obálka mírně natržená, vedle toho výborný stav.
Cena: 150 Kč
Kategorie: detektivky Zdeněk Burian
Nor, A. C.: Jed v krvi
Sfinx [Bohumil Janda] 1934, 286 stran. Obálka Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav. Přebal natržen a na jednom místě podlepen, s drobnými ztrátami.
Cena: 150 Kč
Kategorie: detektivky Zdeněk Burian
Oppenheim, E. Phillip: Záhadný případ
Českomoravské podniky tiskařské a vydavatelské 1928, 250 stran. Obálka Salač.
Nakladatelská brož v horším stavu. Rozpadlá.
Cena: 180 Kč
Kategorie: detektivky
Rading, J. S.: Souboj o Londýn
Antonín Neumann 1948, 153 strany. Obálka anonym.
Nakladatelská poloplátěná vazba s přebalem, dobrý stav. Obálka mírně potrhaná a částečně podlepená.
Cena: 80 Kč
Kategorie: detektivky






















