Nabídka – dobrodružky
Zobrazuji tituly 1 – 20 z celkem 399:Alex, Joe: Černé koráby II
Albatros 1979, 323 strany. Obálka Zdeněk Mézl, ilustrace Zdeněk Mézl.
Nakladatelská vazba, velmi dobrý stav.
151. svazek edice KOD.
151. svazek edice KOD.
Cena: 50 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
Allen, Merritt, P.: Meč od admirála
Toužimský a Moravec 1935, 214 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská poloplátěná vazba. Horší stav, oťukané rožky, natržený hřbet.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 790 Kč
Altsheler, Joseph: Za zlatem do země Siouxů
Jan Toužimský 1933. Obálka Zdeněk Burian.
Přední strana obálky, KNIHA CHYBÍ, velmi dobrý stav.
Edice S puškou a lassem.
Edice S puškou a lassem.
Cena: 700 Kč
Kategorie: dobrodružky S puškou a lassem
Altsheler, Joseph: Zlato apačů
Vilímek Jos. R,, 342 strany. Ilustrace O. Vlach.
Nakladatelská celoplátěná vazba. Dobrý stav, pouze cca 2 cm naprasklé plátno ve hřbetě.
Cena: 220 Kč
Kategorie: dobrodružky
Altsheler, Joseph: Ztracení lovci
Toužimský a Moravec 1936, 383 strany. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Převazba s použitím původních desek. Prasklá vazba u přední předsádky.
Edice S puškou a lassem. Pěkné Burianovy kvaše.
Edice S puškou a lassem. Pěkné Burianovy kvaše.
Cena: 1000 Kč
anonym: 3 detektivové a Buffalo Bill
Orbis 1991, 188 stran.
Nakladatelská brož, velmi dobrý stav.
Léon Clifton, Tom Shark, Nick Carter a Buffalo Bill.
Léon Clifton, Tom Shark, Nick Carter a Buffalo Bill.
Cena: 70 Kč
Kategorie: dobrodružky detektivky
anonym: Lidožroutka
Antonín Svěcený 1917, 31 strana.
Nakladatelská sešit v průměrném stavu.
2. svazek edice "Cesty a dobrodružství - knihovnička pro mládež".
2. svazek edice "Cesty a dobrodružství - knihovnička pro mládež".
Cena: 290 Kč
Kategorie: dobrodružky sešitové edice
anonym: Zápas milionů
Šolc a Šimáček 1930, 465 stran.
Nakladatelská celoplátěná vazba, dobrý stav. Mírně odřené hrany, hřbet více natržený a sešikmený.
Cena: 100 Kč
Kategorie: dobrodružky
anonym: Zápas milionů
Šolc a Šimáček 1930, 465 stran.
Nakladatelská celoplátěná vazba. Dobrý stav.
Románové dobrodružství Léona Cliftona.
Románové dobrodružství Léona Cliftona.
Cena: 190 Kč
Kategorie: dobrodružky
anonym [=Šťastný, Alfons Bohumil]: Zápas milionů
Šolc a Šimáček 1930, 465 stran.
Novější celoplátěná vazba, věcný název na hřbetu, perfektní stav.
1., samostatná část dvoudílného příběhu.
1., samostatná část dvoudílného příběhu.
Cena: 120 Kč
Kategorie: dobrodružky
anonym [=Šťastný, Alfons Bohumil]: Zápas milionů + Tajemství ostrova (Dobrodružná cesta Léona Cliftona kolem světa)
Rudolf Storch, 651 strana. Ilustrace Karel Šimůnek.
Nakladatelské celoplátěné vazba. Pěkný stav, stopy vlhkosti na deskách.
Zřídka vídané knihy příběhů LÉONA CLIFTONA!
Zřídka vídané knihy příběhů LÉONA CLIFTONA!
Cena: 6900 Kč
125 Armstrong, Richard: Zakleté moře
Albatros 1972, 111 stran. Obálka Zdeněk Brdlík, ilustrace Zdeněk Brdlík.
Nakladatelská vazba, dobrý stav.
125. svazek edice KOD.
125. svazek edice KOD.
Cena: 50 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
Aslagsson, Olai: Prérie
Rudolf Šimek 1925, 169 stran. Obálka anonym.
Dobová celoplátěná vazba s věcným názvem na přední desce a na hřbetu, perfektní stav - vevázána obálka.
Cena: 100 Kč
Kategorie: dobrodružky
REZERVACE
Tento titul si již někdo rezervoval. Objednat si ho můžete i nadále, kontaktujeme Vás v případě odmítnutí předchozím zájemcem.
Ballinger, Erich: Muž z ledovce
Albatros 1999, 120 stran. Obálka Petr Urban, ilustrace Petr Urban.
Nakladatelská vazba, perfektní stav.
195. svazek edice KOD. Nevyskytuje se.
195. svazek edice KOD. Nevyskytuje se.
Cena: 450 Kč
Kategorie: dobrodružky Edice KOD
Balujev, Boris: Na ústupu
Sfinx [Bohumil Janda] 1941, 188 stran. Obálka anonym.
Nakladatelská celoplátěná vazba s přebalem, ten mírně odřený a se ztrátou na přední straně obálky (vizte sken).
Edice Od pólu k rovníku..
Edice Od pólu k rovníku..
Cena: 150 Kč
Kategorie: dobrodružky
Batlička, Otakar: Na vlně 57 metrů
Profil 1965, 119 stran. Obálka Bohumil Konečný, ilustrace Bohumil Konečný.
Nakladatelská celoplátěná vazba s přebalem, průměrný stav. Obálka v okrajích potrhaná.
Cena: 80 Kč
Kategorie: dobrodružky
REZERVACE
Tento titul si již někdo rezervoval. Objednat si ho můžete i nadále, kontaktujeme Vás v případě odmítnutí předchozím zájemcem.
Batlička, Otakar: Na vlně 57 metrů
Profil 1968, 142 strany. Obálka Bohumil Konečný, ilustrace Bohumil Konečný.
Nakladatelská celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav. Obálka v okrajích potrhaná.
Cena: 100 Kč
Kategorie: dobrodružky
Batlička, Otakar: Rájem i peklem
Profil 1969, 129 stran. Obálka Bohumil Konečný, ilustrace Bohumil Konečný.
Nakladatelská celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav. Obálka v okrajích potrhaná.
Cena: 90 Kč
Kategorie: dobrodružky
Batlička, Otakar: Sázka v klubu "AGS"
Šebek a Pospíšil 1991, 47 stran. Obálka Bohumil Konečný, ilustrace Bohumil Konečný.
Nakladatelský sešit. Velmi dobrý stav.
Cena: 40 Kč
Kategorie: dobrodružky
Batlička, Otakar: Tábor ztracených
Profil 1970, 191 strana. Obálka Bohumil Konečný, ilustrace Bohumil Konečný.
Nakladatelská celoplátěná vazba s přebalem, dobrý stav. Obálka v okrajích potrhaná.
Cena: 100 Kč
Kategorie: dobrodružky























