Nabídka – foglarovky
Zobrazuji tituly 1 – 20 z celkem 40:Máme 8 kusů.
Lexikon dobrodružné literatury, sv. 4: Jaroslav Foglar
Vl. n. v listopadu 2011, 352 strany.
Rozměr 155 x 203 milimetrů, barevný ofsetový tisk. Soupis foglarovek, vydaných česky a slovensky. Obsahuje stovky skenů.
Vyšší cena je způsobena téměř dvojnásobným rozsahem proti ostatním svazkům.
Vyšší cena je způsobena téměř dvojnásobným rozsahem proti ostatním svazkům.
Cena: 1200 Kč
antologie: Vteřiny strachu (Foglarova povídka!)
Státní nakladatelství dětské knihy 1968, 265 stran. Ilustrace Adolf Born, Jan Černý, Stanislav Duda, Jiří Krásl, Jiří Mikula, František Skála.
Nakladatelská laminovaná vazba, výborný stav.
Obsahuje povídku Jaroslava Foglara Vrah přijde v noci.
Obsahuje povídku Jaroslava Foglara Vrah přijde v noci.
Cena: 120 Kč
Kategorie: varia foglarovky
Bozděch, Václav R.: Souboj s osudem
Časop. vyd.: Vpřed 1947–1947, 198 stran. Ilustrace Jan Fischer.
Vydavatelská poloplátěná vazba (varianta s pořadovým číslem na hřbetu), dobrý stav. Mírně odřené rožky.
Vycházelo na pokračování ve III. ročníku časopisu Vpřed od č. 5 (30. 9. 1947) do č. 29 (16. 3. 1948) jako 1. svazek Knižnice Rychlých šípů.
Vycházelo na pokračování ve III. ročníku časopisu Vpřed od č. 5 (30. 9. 1947) do č. 29 (16. 3. 1948) jako 1. svazek Knižnice Rychlých šípů.
Cena: 390 Kč
Kategorie: dobrodružky foglarovky
Foglar, Jaroslav: Boj o první místo
TND Blahoslav 1947, 152 strany. Obálka Bohumír Čermák, ilustrace Bohumír Čermák.
Nakladatelská poloplátěná vazba s přebalem, dobrý stav. Kniha velmi dobrá, přebal odřený a s malými ztrátami.
Cena: 2500 Kč
Kategorie: dobrodružky foglarovky
Foglar, Jaroslav: Boj o první místo
TND Blahoslav 1947, 152 strany. Ilustrace Bohumír Čermák.
Nakladatelská poloplátěná vazba. Horší stav. Natržený a v horní části naražený hřbet.
4. vydání.
4. vydání.
Cena: 320 Kč
Kategorie: dobrodružky foglarovky
Foglar, Jaroslav: Boj o první místo
Atos 1990, 106 stran. Obálka Břetislav Charwot, ilustrace Břetislav Charwot.
Nakladatelská brož, perfektní stav.
Cena: 50 Kč
Kategorie: dobrodružky foglarovky
Foglar, Jaroslav: Dobrodružství v temných uličkách
Olympia 1990, 571 strana. Obálka Marko Čermák, ilustrace Marko Čermák.
Nakladatelská vazba, výborný stav.
Cena: 150 Kč
Kategorie: foglarovky
Foglar, Jaroslav: Historie Svorné sedmy
Jan Kobes 1940, 99 stran. Ilustrace Mariquita.
Nakladatelská poloplátěná vazba. Výborný stav.
První knižní vydání.
První knižní vydání.
Cena: 2600 Kč
Kategorie: foglarovky
Foglar, Jaroslav: Historie Svorné sedmy
Jan Kobes 1940, 99 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Mariquita.
Nakladatelská vazba. Velmi dobrý stav, přebal v krajích potrhaný s malou ztrátou v zadní části.
První knižní vydání.
Vzácná celopapírová vazba.
Zřídka vídaný přebal od Zdeňka Buriana.
Podpis Jaroslava Foglara.
První knižní vydání.
Vzácná celopapírová vazba.
Zřídka vídaný přebal od Zdeňka Buriana.
Podpis Jaroslava Foglara.
Cena: 12900 Kč
Foglar, Jaroslav: Hoši od Bobří řeky
Jan Kobes 1940, 190 stran. Ilustrace Burian Zdeněk.
Nakladatelská poloplátěná vazba. průměrný stav. Chybí dvě Burianovy ilustrace, natržený hřbet.
Cena: 600 Kč
Foglar, Jaroslav: Hoši od Bobří řeky
Mladá fronta 1947, 178 stran. Obálka Václav Boukal, ilustrace Bohumil Čermák.
Novější celoplátěná vazba s nalepenou přední i zadní částí obálky, rovněž hřbet je dolepený na své místo, horší stav. Obálka počmáraná, čtené, občas skvrnka.
Cena: 200 Kč
Kategorie: dobrodružky foglarovky
Foglar, Jaroslav: Hoši od Bobří řeky
Olympia 1991, 207 stran. Obálka Marko Čermák, ilustrace Marko Čermák.
Nakladatelská laminovaná vazba, velmi dobrý stav.
13. vydání.
13. vydání.
Cena: 90 Kč
Kategorie: foglarovky
Foglar, Jaroslav: Chata v Jezerní kotlině
Jan Kobes [b. r.], 189 stran. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská poloplátěná vazba, dobrý stav. Mírně odřené hrany. Vnitřek velmi slušný. Foglarův podpis na titulní straně.
Cena: 3000 Kč
Foglar, Jaroslav: Chata v Jezerní kotlině
Jan Kobes [b. r.], 313 stran. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská poloplátěná vazba, průměrný stav. Hřbet roztržený a přišitý zpět, desky odřené a skvrnité. Vnitřek slušný, s občasnou "stařeckou" skvrnkou. Roh zadní desky mírně pochroumaný.
Cena: 590 Kč
Kategorie: dobrodružky foglarovky
Foglar, Jaroslav: Když duben přichází
Jan Kobes 1944, 177 stran. Obálka Čermák Bohumír, ilustrace Čermák Bohumír.
Nakladatelská brož ve špatném stavu. Z původních desek zachován jen hřbet. Obálka nahrazema papírem s nalepenou přední částí původní obálky.
První knižní vydání.
První knižní vydání.
Cena: 600 Kč
Kategorie: dobrodružky foglarovky
Foglar, Jaroslav: Kronika Hochů od Bobří řeky I. a II díl
Olympia 1996, 363 strany. Obálka Marko Čermák, ilustrace Marko Čermák.
Nakladatelské laminované vazby, velmi dobrý stav.
Cena: 200 Kč
Kategorie: foglarovky
Foglar, Jaroslav: Náš oddíl
Olympia 1996, 181 strana. Obálka Marko Čermák, ilustrace Marko Čermák.
Nakladatelská vazba, velmi dobrý stav.
Cena: 70 Kč
Kategorie: dobrodružky foglarovky
Foglar, Jaroslav: Nováček Bubáček píše deník
Šebek - Pospíšil 1990, 65 stran. Obálka Přemysl Kubela, ilustrace Přemysl Kubela.
Nakladatelská brož, výborný stav.
Cena: 50 Kč
Kategorie: dobrodružky foglarovky
Foglar, Jaroslav: Pod junáckou vlajkou
Olympia 1969, 148 stran. Obálka Bohumil Konečný, ilustrace Gustav Krum.
Nakladatelská vazba s přebalem, dobrý stav. Drobně natržený a odřený přebal.
Cena: 90 Kč
Kategorie: dobrodružky foglarovky
Foglar, Jaroslav: Poklad Černého delfína
Blok 1966, 151 strana. Obálka Milan Zezula, ilustrace Milan Zezula.
Nakladatelská vazba s přebalem, ten potrhaný a s drobnou ztrátou ve hřbetě.
První vydání!!!
První vydání!!!
Cena: 300 Kč
Kategorie: dobrodružky foglarovky


























