Antikvariát
u Léona Cliftona

Nabídka – mayovky

Filtr 



Zobrazuji tituly 1 – 20 z celkem 117:

Fibiger, Milan: Vinnetou - Na válečné stezce (ORIGINÁL OBÁLKA)

obálkaobálka
vl. n.
Originální obálka z knihy Vinnetou - Na válečné stezce (KMa), bezvadný stav. Rozměr 29x20 centimetrů.

Milan Fibiger, malíř, knižní ilustrátor (*26. dubna 1966 v Mladé Boleslavi). V letech 1979-83 studoval na SUPŠ Praha a pak v letech 1984-90 VŠUP u profesora J. Šalamouna.
Nyní žije v Praze. Od roku 1995 pravidelně vystavuje. Používá klasické malířské techniky. Technikou černobílého kvaše navazuje na výrazovou ojedinělost ilustrací českého malíře Zdeňka Buriana. Základními rysy tvorby Milana Fibigera jsou vyvážené kompozice, rafinovaná barevnost, jemný rukopis, velký smysl pro detail. Jeho nejsilnější stránkou je navození atmosféry doby či prostředí podložené až vědeckým bádáním či studiem reálií. Nejčastěji se s jeho ilustračním doprovodem lze setkat na obálkách a ilustracích knih žánru fantasy, sci-fi, klasicky dobrodružných či pohádkových. Jeho volná tvorba oplývá tajuplnými bytostmi, intimními fantaskními zákoutími. Za svoji práci již dostal několik cen - Academie science fiction a fantasy, Výtvarník roku 2002 a 2003.
Cena: 6000 Kč
Kategorie: mayovky

Hořejš, Jaromír: Od Kolumba po naši dobu

obálka
Česká geografická unie 1947, 385 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Fr. Vojáček.
Nakladatelská poloplátěná vazba s přebalem v dobrém stavu. Přebal v krajích potrhán.
Cena: 290 Kč
Kategorie: mayovky
Počet kusů:
Máme 5 kusů.

Lexikon dobrodružné literatury, sv. 3: Karel May

obálkaobálkaobálka
vl. n. v prosinci 2010, 168 stran.
!!!Prodej pouze na LeonClifton.cz!!! Rozměr 155 x 203 milimetrů, barevný ofsetový tisk. Soupis mayovek, vydaných česky a slovensky do roku 1950. Obsahuje stovky skenů.
Cena: 800 Kč

May, Karel: Ahriman Mirza

obálka
Toužimský a Moravec 1938, 397 stran. Ilustrace Josef Ulrich a C. Bergen.
Nakladatelská celoplátěná vazba v dobrém stavu. Mírně odřené desky a hřbet.

5. díl cyklu V říši stříbrného lva.
Cena: 1400 Kč
Kategorie: mayovky

May, Karel: Ardistanem do Džinistanu 1-2

obálkaobálkaobálka
Vojtěch Šeba 1923, 829 stran. Ilustrace Josef Ulrich.
Nakladatelské celoplátěné vazby (=komplet), velmi dobrý stav. Mírně odřené hrany. V obou dílech vevázány přední části obálek.
Cena: 2000 Kč
Kategorie: mayovky

May, Karel: Ardistanem do Džinistanu 1-2

obálka
Vojtěch Šeba 1923, 829 stran. Ilustrace Josef Ulrich.
Nakladatelské celoplátěné vazby, dobrý stav. U dílu druhého vazba zašpiněna.
Cena: 1500 Kč
Kategorie: mayovky

May, Karel: Ardistanem do Džinistanu 1-2

obálka
Vojtěch Šeba 1923, 829 stran. Ilustrace Josef Ulrich.
Nakladatelské celoplátěné vazby, nové hřbety. Celkově průměrný stav.
Cena: 450 Kč
Kategorie: mayovky

May, Karel: Cizinec přichází

obálka
Olympia 1994, 215 stran. Obálka Gustav Krum, ilustrace Gustav Krum.
Nakladatelská vazba, velmi dobrý stav.
Cena: 140 Kč
Kategorie: mayovky

May, Karel: Černý mustang

obálkaobálka
Alois Hynek 1908, 305 stran. Ilustrace Věnceslav Černý.
Nakladatelská celoplátěná vazba v průměrném stavu. Mírně odřené desky, uvolněná vazba.
Cena: 4900 Kč
Kategorie: mayovky

May, Karel: Černý mustang

obálka
Státní nakladatelství dětské knihy 1968, 205 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská vazba, velmi dobrý stav.
Cena: 100 Kč

May, Karel: Černý mustang

obálka
Albatros 1970, 212 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská brož, dobrý stav, drobně natržená obálka ve hřbetu. Čtené, sešikmeno ve hřbetu.
Cena: 120 Kč

May, Karel: Černý mustang

obálka
Hanácké nakladatelství 1991, 47 stran. Obálka foto.
Nakladatelský sešit, dobrý stav. Ohnutý roh.
Cena: 40 Kč
Kategorie: mayovky

May, Karel: Černý myslivec

obálka
Návrat 1995, 176 stran. Obálka Libor Balák, ilustrace Libor Balák.
Nakladatelská laminovaná vazba, perfektní stav.
Cena: 150 Kč
Kategorie: mayovky

May, Karel: Černý myslivec

obálka
Návrat 1995, 176 stran. Obálka Libor Balák, ilustrace Libor Balák.
Nakladatelská laminovaná vazba. Velmi dobrý stav. Na předsádce drobné exlibris.
Cena: 160 Kč
Kategorie: mayovky

May, Karel: Červenomodrý Methusalem

obálka
Jan Toužimský 1933, 378 stran. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba (varianta bez obrázku na hřbetu), výborný stav. Knižní blok perfektní, zlacení svěží a minimálně odřené.
Cena: 4900 Kč

118 May, Karel: Červenomodrý Metuzalém

obálka
Albatros 1970, 271 strana. Obálka Josef Novák, ilustrace Josef Novák.
Nakladatelská brož, dobrý stav. Odřené hrany, stopa po ohnutém rohu. Na předtitulním listě čmáranice propiskou.

118. svazek edice KOD.
Cena: 70 Kč
Kategorie: mayovky Edice KOD
REZERVACE

Tento titul si již někdo rezervoval. Objednat si ho můžete i nadále, kontaktujeme Vás v případě odmítnutí předchozím zájemcem.

May, Karel: Červenomodrý Metuzalém

obálka
Návrat 1994, 347 stran. Obálka Petr Pelikán, ilustrace Petr Pelikán.
Nakladatelská celoplátěná vazba s přebalem. Velmi dobrý stav.
Cena: 150 Kč
Kategorie: mayovky

May, Karel: Derviš

obálkaobálka
Toužimský a Moravec 1935, 395 stran. Ilustrace Zdeněk Burian a Věnceslav Černý.
Nakladatelská celoplátěná vazba, výborný stav. Pouze "zakouřený" hřbet.

1. díl cyklu Třemi díly světa.
Cena: 3500 Kč

May, Karel: Do země mandarinů

obálka
Toužimský a Moravec 1936, 349 stran. Obálka Zdeněk Burian.
Pouze přední část obálky s chlopní, kniha chybí! Stav viz sken.

Nevyskytuje se.
Cena: 990 Kč

May, Karel: Dobyvatelé Gran Chaca 1 - Na Rio de la Plata

obálkaobálka
Jan Toužimský 1932, 347 stran. Ilustrace Zdeněk Burian, Josef Ulrich.
Nakladatelská celoplátěná vazba, perfektní stav!

1. svazek řady Dobyvatelé Gran Chaca.
Cena: 2500 Kč
Stránka: [1] [2] [3] [4] [5] [6] Další
Milan Fibiger - akademický malíř