Nabídka – ostatní brak
Zobrazuji tituly 1 – 20 z celkem 41:Benoit, Pierre: Königsmark
Hladík a Ovesný 1936, 240 stran. Obálka anonym [=Václav Čutta - ?].
Nakladatelská celoplátěná vazba, přebal. Kniha v perfektním stavu, přebal mírně odřený a na třech místech podlepený v rozsahu několika centimetrů.
Cena: 150 Kč
Kategorie: ostatní brak
Čarská, L. A.: Druhá Nina
Josef Richard Vilímek [b. r.], 214 stran. Ilustrace František Horník.
Nakladatelská celoplátěná vazba s barevným výjevem, dobrý stav. Mírně odřeno v hranách, natržený papír na předsádkách (bez problému drží).
Cena: 80 Kč
Kategorie: ostatní brak
časopis: ABC - 4. ročník (KOMPLET, LUXUS)
Mladá fronta 1960.
Dvanáct nakladatelských sešitů (=komplet), ZCELA LUXUSNÍ STAV, včetně tří ABC do kapsy!
Obsahuje mj. komiks Pevnost pod ledem.
Obsahuje mj. komiks Pevnost pod ledem.
Cena: 1000 Kč
Kategorie: ostatní brak Zdeněk Burian
časopis: ABC - 5. ročník (KOMPLET, LUXUS)
Mladá fronta 1961.
Dvanáct nakladatelských sešitů (=komplet), ZCELA LUXUSNÍ STAV.
Obsahuje mj. komiks Robot Emil.
Obsahuje mj. komiks Robot Emil.
Cena: 1000 Kč
Kategorie: ostatní brak Zdeněk Burian
časopis: Pop music expres Foto
Národní rada Juvena 303. Obálka Kája Saudek.
Nakladatelský sešit, výborný stav. Logo vytvořil Kája Saudek.
Vzácná příloha časopisu Pop music expres.
Vzácná příloha časopisu Pop music expres.
Cena: 600 Kč
Kategorie: ostatní brak Kája Saudek
Čeč: Stín na domě
A. Neubert 1936, 288 stran. Obálka Zdeněk Burian.
Nakladatelská brož, mírně natržená ve hřbetu. Celkově velmi dobrý stav.
Cena: 400 Kč
Kategorie: ostatní brak Zdeněk Burian
de Balzac, Honoré: Benátský žid
Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství (Antonín Svěcený) 1924, 344 strany. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace J. T. Blažek.
Nakladatelská brož, horší stav. Obálka zejména v rozích restaurovaná dobovým papírem, knižní blok rozpadlý do několika složek, ale čistý.
Vzácná raná obálka Zdeňka Buriana!
Vzácná raná obálka Zdeňka Buriana!
Cena: 700 Kč
Kategorie: ostatní brak Zdeněk Burian
de la Cámara [=Cammra, Felix Emil Josef Karel]: Filmová hvězda
Karel Šolc [b. r.], 196 stran. Obálka anonym.
Nakladatelská "nálepková" vazba s přebalem, velmi dobrý stav. Kniha výborná, přebal má hrany přelepené papírovou lepicí páskou (jde jednoduše odstranit vodou).
2. vydání.
2. vydání.
Cena: 390 Kč
Kategorie: ostatní brak
de la Cámara [=Cammra, Felix Emil Josef Karel]: Filmová hvězda
Karel Šolc [b. r.], 196 stran. Obálka anonym.
Nakladatelská "nálepková" vazba, velmi dobrý stav.
3. vydání.
3. vydání.
Cena: 160 Kč
Kategorie: ostatní brak
Dekobra, Maurice: Zrcadlo žen
Kropáč a Kucharský 1928, 115 stran. Obálka anonym.
Nakladatelská brož, velmi dobrý stav. Kousek hřbetu ve spodní části přelepen (v rozsahu jednoho centimetru) průhlednou lepicí páskou. Na zadní straně obálky reklama na jiný Dekobrův spis.
Zajímavá typografie.
Zajímavá typografie.
Cena: 150 Kč
Kategorie: ostatní brak
Garret, William: Hrdina davu
Jan Naňka 1928, 328 stran. Obálka anonym.
Dobová poloplátěná vazba s věcným názvem na hřbetu a s vevázanou obálkou, dobrý stav. Mírně odřené hrany, vnitřek výborný.
Cena: 70 Kč
Kategorie: ostatní brak
Haering, Otakar: Její utrpení
Zmatlík a Palička 1932, 209 stran. Obálka František Smatek.
Nakladatelská celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav. Kniha výborná, obálka má hrany přelepené papírovou lepicí páskou (jde jednoduše odstranit obyčejnou vodou).
Cena: 240 Kč
Kategorie: ostatní brak
Hanušová, Libuše: Smyslnost
Šolc a Šimáček 1929, 177 stran. Obálka anonym.
Nakladatelská brož, slušný stav. Obálka částečně podlepena lepicí páskou, vnitřek velmi dobrý.
Cena: 100 Kč
Kategorie: ostatní brak
Havlíček, Metoděj: Děvče z automatu
J. Slovák [b. r.], 64 strany.
Nakladatelská brož, výborný stav - vnitřek oddělený od obálky. Na titulní straně autorův podpis.
Cena: 140 Kč
Kategorie: ostatní brak
Havlíček, Metoděj: Slepý harmonikář
F. Bartoš 1942, 27 stran.
Nakladatelská brož, výborný stav. Na titulní straně autorův podpis.
Cena: 140 Kč
Kategorie: ostatní brak
Herloš, Karel: Jan Hus
Ústřední dělnické knihkupectví a nakladatelství (Antonín Svěcený) 1920, 155 stran. Obálka Zdeněk Burian.
Nakladatelská brož v dobrém stavu.
Jedna z prvních obálek Zdeňka Buriana, tehdy patnáctiletého.
Jedna z prvních obálek Zdeňka Buriana, tehdy patnáctiletého.
Cena: 1400 Kč
Kategorie: ostatní brak Zdeněk Burian
Herman, Karel: Moravský Robinson
Vojtěch Šeba [b. r.], 147 stran. Ilustrace Miloš Novák.
Nakladatelská poloplátěná vazba, dobrý stav. Zadní předsádka volnější, va hřbetu drobná dirka.
Cena: 100 Kč
Kategorie: ostatní brak
Hichens, Robert: Bella donna 1-2
Josef Richard Vilímek 1927, 616 stran. Obálka Artuš Scheiner.
Dvě nakladatelské brože, ochranné "sefiánové" přebaly, nerozřezané exempláře. Výjimečně dobře zachováno! Pouze u první části drobně poškozený hřbet.
Cena: 200 Kč
Kategorie: ostatní brak
Holt, Henry: U hnědé krysy
B. Smolíková 1946, 233 strany. Obálka Zdeněk Burian.
Nakladatelská poloplátěná vazba s přebalem, perfektní stav.
Cena: 350 Kč
Kategorie: ostatní brak Zdeněk Burian
Jechl, Jaroslav: Hanka hledá místo
Zápotočný a spol. [b. r.], 160 stran. Obálka anonym.
Nakladatelská brož, velmi dobrý stav.
2. svazek knihovny Oblaka.
2. svazek knihovny Oblaka.
Cena: 200 Kč
Kategorie: ostatní brak





















