Nabídka – sci-fi a horror
Zobrazuji tituly 1 – 20 z celkem 763:Abnet, Dan - Vincent, Nik - Wallis, James: Ulrikova kladiva
Polaris 2002, 373 strany.
Nakladatelská brož, výborný stav.
Série Warhammer.
Série Warhammer.
Cena: 150 Kč
Kategorie: sci-fi a horror
Adam, Paul: Listy z Malajska
Kamila Neumannová-Krémová 1905, 119 stran.
Nakladatelská brož (běžný výtisk), dobrý stav. Obálka v krájích drobně natržená, vnitřek výborný. Na obálce drobné marginálie.
1. svazek Knih dobrých autorů. Překlad S. K. Neumann.
1. svazek Knih dobrých autorů. Překlad S. K. Neumann.
Cena: 190 Kč
Kategorie: sci-fi a horror
Adam, Paul: Listy z Malajska
Kamila Neumannová-Krémová 1905, 119 stran.
Nakladatelská brož, slušný stav. Chybí část (slepého) hřbetu, obálka s malými skvrnkami a drobnou marginálií v horní části. Nečíslovaný výtisk na lepším papíru!
Překlad S. K. Neumann.
Překlad S. K. Neumann.
Cena: 290 Kč
Kategorie: sci-fi a horror
Adams, Douglas: Život, vesmír a vůbec
Laser 1994, 207 stran.
Nakladatelská brož, perfektní stav.
Cena: 130 Kč
Kategorie: sci-fi a horror
Aldiss, Brian W.: Helikonie - jaro
Laser 1992, 379 stran. Obálka Petr Bauer.
Nakladatelská vazba, perfektní stav.
Cena: 100 Kč
Kategorie: sci-fi a horror
Aldiss, Brian W.: Nonstop
Odeon 1989, 204 strany. Obálka Joska Skalník.
Nakladatelská brož, velmi dobrý stav, mírně čtené.
Vydání v edici přezdívané fanoušky "Poblitá hlava".
Vydání v edici přezdívané fanoušky "Poblitá hlava".
Cena: 60 Kč
Kategorie: sci-fi a horror
Aldiss, Brian W.: Skleník
Laser 1992, 213 stran. Obálka Martin Zhouf.
Nakladatelská vazba, perfektní stav.
Cena: 50 Kč
Kategorie: sci-fi a horror
Allais, Alphonse: Kapitán Kap
F. J. Havelka 1921, 50 stran. Obálka Sláva Králová, ilustrace Sláva Králová.
Nakladatelská celopapírová vazba, dobrý stav. Chybí kousek hřbetu, vnitřek intaktní. Číslovaný ex. 9 z neudaného počtu.
Nevyskytuje se.
Nevyskytuje se.
Cena: 450 Kč
Kategorie: sci-fi a horror
Anders, Adam [=Válková, Veronika]: Wetemaa 2 - Cesta do Jižního Edagwonu
Golem Ríša 1995, 277 stran. Obálka Veronika Válková, ilustrace Veronika Válková.
Nakladatelská brož, mírně čtené, dobrý stav.
Méně často vídaný fantasy román.
Méně často vídaný fantasy román.
Cena: 100 Kč
Kategorie: sci-fi a horror
Anderson, Paul: Bouře noci svatojánské
Albatros 2003, 246 stran.
Nakladatelská brož, dobrý stav. Na jednom mírně mírně rozlepená vazba.
Cena: 50 Kč
Kategorie: sci-fi a horror
Anderson, Paul: Geneze
Perseus 2001, 250 stran.
Nakladatelská brož, výborný stav.
Cena: 80 Kč
Kategorie: sci-fi a horror
Anderson, Paul: Tři srdce, tři lvi
Albatros 1999, 199 stran.
Nakladatelská brož, perfektní stav.
Cena: 50 Kč
Kategorie: sci-fi a horror
Anthony, Piers: Záblesky paměti
AG kult 1991, 208 stran.
Nakladatelská brož, velmi dobrý stav.
Románový předobraz filmu Total Recall.
Románový předobraz filmu Total Recall.
Cena: 50 Kč
Kategorie: sci-fi a horror
antologie: Čínské povídky o milování s duchy a jiné tichomořské legendy
Kvasnička a Hampl [b. r.], 94 strany. Obálka Emanuel Frinta, ilustrace Emanuel Frinta.
Nakladatelská brož, výborný stav.
Cena: 400 Kč
Kategorie: sci-fi a horror
antologie: Dlhá stráž
SF klub Košice 1988, 158 stran. Obálka Igor Melicherčík, ilustrace Igor Melicherčík.
Sešit, výborný stav.
Slovensky!
Slovensky!
Cena: 349 Kč
Kategorie: sci-fi a horror fanziny
antologie: Hugo Story 1955-1961
Winston Smith 1993, 344 strany. Obálka Royo.
Nakladatelská vazba, perfektní stav - nečtené.
Cena: 100 Kč
Kategorie: sci-fi a horror
antologie: Imperium Bohemorum
Albatros 2007, 526 stran. Obálka Martin Zhouf, ilustrace Martin Zhouf.
Nakladatelská vazba, perfektní stav.
Autoři: Vilma Kadlečková, Ondřej Neff, Josef Pecinovský, František Novotný, Jiří W. Procházka, Jan Poláček, Ivona Březinová, Jana Rečková, Vladimír Šlechta, Jan "Jam" Oščádal. Antologie příběhů z alternativních dějin českých zemí. Původní cena 339 korun.
Autoři: Vilma Kadlečková, Ondřej Neff, Josef Pecinovský, František Novotný, Jiří W. Procházka, Jan Poláček, Ivona Březinová, Jana Rečková, Vladimír Šlechta, Jan "Jam" Oščádal. Antologie příběhů z alternativních dějin českých zemí. Původní cena 339 korun.
Cena: 200 Kč
Kategorie: sci-fi a horror
antologie: Kočas 1991
ÚKDŽ 1991, 92 strany. Obálka Teodor Rotrekl.
Nakladatelský sešit, dobrý stav. Mírně čtené.
Cena: 190 Kč
Kategorie: sci-fi a horror fanziny
antologie: Kočas 1991
ÚKDŽ 1991, 92 strany. Obálka Teodor Rotrekl.
Nakladatelský sešit, perfektní stav. Dvě drobná přírůstková razítka domácí knihovny.
Cena: 190 Kč
Kategorie: sci-fi a horror fanziny
antologie: Legendy - Nové příběhy ze známých cyklů
BETA 1999, 391 strana.
Nakladatelská vazba s přebalem, výborný stav.
Cena: 140 Kč
Kategorie: sci-fi a horror




















