Antikvariát
u Léona Cliftona

Nabídka – verneovky

Filtr 



Zobrazuji tituly 1 – 20 z celkem 191:

A. B. Šťastný: Cesta nad Austrálií (verneovský plagiát!)

obálka
V. Neubert [b. r.], 32 strany.
Blok bez obálky, mírně oříznutý, čtené.

Jeden ze čtyř verneovských plagiátů u nakladatele V. Neuberta.
Cena: 300 Kč

A. B. Šťastný: Tajemná vzducholoď (verneovský plagiát!)

obálka
V. Neubert [b. r.], 32 strany.
Blok bez obálky, mírně oříznutý, čtené.

Jeden ze čtyř verneovských plagiátů u nakladatele V. Neuberta.
Cena: 300 Kč
REZERVACE

Tento titul si již někdo rezervoval. Objednat si ho můžete i nadále, kontaktujeme Vás v případě odmítnutí předchozím zájemcem.

Curwood, James Oliver: Psanec od Bobří zátoky

obálka
Magnet-Press 1991, 60 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Vydavatelský sešit, velmi dobrý stav.

Edice Dálky 8/1991. Obsahuje též komiks podle Julese Verna Vesnice ve vzduchu.
Cena: 40 Kč

Fibiger, Milan: Hohlbein - Děti kapitána Nema (ORIGINÁL ILUSTRACE)

obálka
vl. n.
Originální ilustrace z knihy Děti kapitána Nema, bezvadný stav. Rozměr 38x28 centimetrů.

Milan Fibiger, malíř, knižní ilustrátor (*26. dubna 1966 v Mladé Boleslavi). V letech 1979-83 studoval na SUPŠ Praha a pak v letech 1984-90 VŠUP u profesora J. Šalamouna.
Nyní žije v Praze. Od roku 1995 pravidelně vystavuje. Používá klasické malířské techniky. Technikou černobílého kvaše navazuje na výrazovou ojedinělost ilustrací českého malíře Zdeňka Buriana. Základními rysy tvorby Milana Fibigera jsou vyvážené kompozice, rafinovaná barevnost, jemný rukopis, velký smysl pro detail. Jeho nejsilnější stránkou je navození atmosféry doby či prostředí podložené až vědeckým bádáním či studiem reálií. Nejčastěji se s jeho ilustračním doprovodem lze setkat na obálkách a ilustracích knih žánru fantasy, sci-fi, klasicky dobrodružných či pohádkových. Jeho volná tvorba oplývá tajuplnými bytostmi, intimními fantaskními zákoutími. Za svoji práci již dostal několik cen - Academie science fiction a fantasy, Výtvarník roku 2002 a 2003.
Cena: 6500 Kč
Kategorie: verneovky grafika
REZERVACE

Tento titul si již někdo rezervoval. Objednat si ho můžete i nadále, kontaktujeme Vás v případě odmítnutí předchozím zájemcem.

konvolut: Zábavné a poučné čtení pro mládež

obálka
V. Neubert, 480 stran.
Dobová poloplátěná vazba, průměrný stav. Obsahuje celkem 15 sešitů - Tajemná vzducholoď (přepracovaná verneovka), Dvy rytíři, Povodeň v údolí, Rytíř z Černodolu, Cobartův slon (přepracovaná verneovka), Ve staré věži, Pytlák Vavřinec, Na bludné pouti, Černá perla, Zkamenělý rytíř, Mezi bludičkami, Ve službách kouzelníka, Ve skrýši loupežníků, Pustý mlýn v horách, Lesní čaroděj ve vězení.
Obálky vevázány.
Cena: 750 Kč
Počet kusů:
Máme 3 kusy.

Lexikon dobrodružné literatury, sv. 1: Jules Verne

obálkaobálkaobálkaobálkaobálka
vl. n. v prosinci 2009, 200 stran.
!!!Prodej pouze na LeonClifton.cz!!!

Rozměr 155 x 203 milimetrů, barevný ofsetový tisk, plátěná vazba.

Soupis veškerého zjištěného díla Julese Verna vydaného v Československu do roku 1950 plus zahraniční vydání verneovek v češtině. Obsahuje stovky skenů. Kompletní záznamy vydání nakladatelů J. R. Vilímka, Otty, Beauforta atd.
Cena: 800 Kč

objednávkový leták: Verne - Trampoty páně Thompsonovy

obálkaobálka
Josef Richard Vilímek [b. r.], 2 strany.
Leták, perfektní stav.
Cena: 1000 Kč
Kategorie: verneovky

Šťastný, Adolf Bohumil: Deset dní na prámu (přepracovaná verneovka)

obálka
A. Neubert a synové [b. r.], 32 strany. Obálka anonym.
Nakladatelský sešit s obálkou (zadní část chybí - Neubert zadní obálku přikládal pouze k malé části nákladu), velmi dobrý stav. Občasná "stařecká" skvrnka, na titulní straně vlastnické razítko předchozího majitele.

Přepracovaná verneovka!
Cena: 1500 Kč

Šťastný, Adolf Bohumil: Deset dní na prámu (přepracovaná verneovka)

obálka
A. Neubert [b. r.], 32 strany. Obálka anonym.
Sešit, vyjmutý z konvolutu, mírně oříznutý, dobrý stav.

Další z přepracovaných verneovek.
Cena: 390 Kč

Verne, Jules: Archipel v ohni

obálka
Alois Hynek [b. r.], 194 strany. Obálka anonym.
Novější celoplátěná vazba s věcným nápisem na hřbetu, vevázána obálka. Perfektní stav. Drobné exlibris na předsádce.
Cena: 240 Kč
Kategorie: verneovky

Verne, Jules: Archipel v plamenech

obálka
Josef Richard Vilímek 1931, 162 strany. Ilustrace L. Benett.
Nakladatelská poloplátěná vazba ("velká klasická"), ucházející stav. Hřbet po restaurátorském zásahu (nic nechybí), odřené hrany.

Méně se vyskytující titul.
Cena: 1800 Kč
Kategorie: verneovky

Verne, Jules: Bezejmenná rodina

obálka
Státní nakladatelství dětské knihy 1960, 313 stran.
Nakladatelská vazba s přebalem, dobrý stav. Obálka mírně potrhaná.
Cena: 400 Kč
Kategorie: verneovky

Verne, Jules: Bezejmenná rodina

obálka
Návrat 1994, 341 strana. Ilustrace G. Tiret-Bognet.
Nakladatelská vazba, velmi dobrý stav. Drobné exlibris na předsádce.
Cena: 140 Kč
Kategorie: verneovky

Verne, Jules: Bezejmenná rodina

obálka
Návrat 1999, 341 strana. Ilustrace G. Tiret-Bognet.
Nakladatelská vazba, perfektní stav - nečtené.
Cena: 180 Kč
Kategorie: verneovky

Verne, Jules: Bratří Kipové

obálka
Časop. vyd.: Nové Illustrované listy 1911, 176 stran.
Románová příloha, blok vyjmutý z vazby, velmi dobrý stav! Na titulní straně přírůstkové razítko soukromé knihovny, občas drobná zahnědlá "stařecká" skvrnka.

Málo se vyskytující verneovka.
Cena: 900 Kč
Kategorie: verneovky

Verne, Jules: Bratři Kipové I.+II.

obálka
B. Kočí 1910, 142 strany.
Nakladatelské sešity ve špatném stavu. Listy a obálky odděleny. Zadní část druhého dílu nahrazena xerokopií.

Dobrodružné romány Julia Vernea - svazek 47-48.
Cena: 350 Kč
Kategorie: verneovky

Verne, Jules: Cesta do Francie

obálka
E. Beaufort, 71 strana. Obálka Šimáně J.
Nakladatelský sešit, horší stav. Okraje obálky natržené.

Dobrodružné romány Julia Vernea - svazek 60.
Velmi vzácná verneovka.
Cena: 1000 Kč
Kategorie: verneovky

Verne, Jules: Cesta kolem světa v osmdesáti dnech

obálka
A. Hynek [b. r.], 233 strany. Ilustrace anonym.
Nakladatelská celoplátěná vazba, dobrý stav. Na vazbě malé flíčky, vnitřek zcela luxusní.
Cena: 600 Kč
Kategorie: verneovky

Verne, Jules: Cesta kolem světa za 80 dní

obálka
Josef Richard Vilímek, 211 stran. Ilustrace L. Benett.
Nakladatelská celoplátěná vazba ("malá klasická") s bohatým zlacením, dobrý stav. Drobně natržený hřbet, růžky mírně odřené, knižní blok výborný.
Cena: 450 Kč
Kategorie: verneovky

Verne, Jules: Cesta kolem světa za 80 dní

obálka
Josef Richard Vilímek, 211 stran. Ilustrace L. Benett.
Nakladatelská celoplátěná vazba (18 cm) s bohatým zlacením, průměrný stav. Naražené rožky, naprasklé plátno ve hřbetě.
Cena: 650 Kč
Kategorie: verneovky
Stránka: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] Další
Milan Fibiger - akademický malíř