Antikvariát
u Léona Cliftona

Novinky v naší nabídce

Počet kusů:
Máme 8 kusů.

Lexikon dobrodružné literatury, sv. 4: Jaroslav Foglar

obálkaobálkaobálkaobálka
Vl. n. v listopadu 2011, 352 strany.
Rozměr 155 x 203 milimetrů, barevný ofsetový tisk. Soupis foglarovek, vydaných česky a slovensky. Obsahuje stovky skenů.

Vyšší cena je způsobena téměř dvojnásobným rozsahem proti ostatním svazkům.
Cena: 1200 Kč
REZERVACE

Tento titul si již někdo rezervoval. Objednat si ho můžete i nadále, kontaktujeme Vás v případě odmítnutí předchozím zájemcem.

časopis: Pionýrská stezka - 1. ročník (KOMPLET)

obálka
Mladá fronta 1970–1971. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelské sešity, č. 1 až 16 (=vše, co vyšlo). Velmi dobrý stav všech sešitů.

Vedle komiksu Modrá pětka, nepřiznaného plagiátu Rychlých šípů, obsahuje čtyři barevné obálky Zdeňka Buriana.
Cena: 790 Kč
REZERVACE

Tento titul si již někdo rezervoval. Objednat si ho můžete i nadále, kontaktujeme Vás v případě odmítnutí předchozím zájemcem.

Janáček, Pavel: Svět RODOKAPSU

obálka
Karolinum 2003, 471 strana.
Nakladatelská laminovaná brož, perfektní stav.

Kniha o české populární literatuře ve 30. a 40. letech 20. století. První část publikace je věnována kulturně historické charakteristice jednotlivých sešitových edic. Obsahuje informace o jejich vzniku a vývoji, rozsahu a čtenářském ohlasu, literární povaze a žánru i o jednotlivých autorech. Druhá rozsáhlejší část publikace obsahuje komentovaný soupis všech českých románových edic uvedeného období, jakož i seznamy přispěvatelů - autorů či ilustrátorů. Kniha je oživena obrazovou přílohou a završena kompletním jmenným rejstříkem.
Cena: 400 Kč
REZERVACE

Tento titul si již někdo rezervoval. Objednat si ho můžete i nadále, kontaktujeme Vás v případě odmítnutí předchozím zájemcem.

May, Karel: Poklad ve Stříbrném jezeře

obálkaobálka
Toužimský a Moravec 1932, 424 strany. Ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská brož, dobrý stav. Obálka po restaurátorském zásahu. Vnitřek velmi slušný.
Cena: 8000 Kč
REZERVACE

Tento titul si již někdo rezervoval. Objednat si ho můžete i nadále, kontaktujeme Vás v případě odmítnutí předchozím zájemcem.

May, Karel: Quimbo

obálkaobálkaobálka
Jan Toužimský 1933, 435 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace J. Ulrich a Věnceslav Černý.
Nakladatelská celoplátěná vazba s přebalem a ochranným kartonovým pouzdrem, výborný stav. Obálka není podlepená, vazba a vnitřek ve výborném stavu.

Výborný stav, vzácně se vyskytující obálka.
Cena: 15000 Kč
REZERVACE

Tento titul si již někdo rezervoval. Objednat si ho můžete i nadále, kontaktujeme Vás v případě odmítnutí předchozím zájemcem.

Troska, J. M. [=Matzal, Jan]: Kapitán Nemo 1-3

obálka
Toužimský a Moravec 1939–1941. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Jiří Wowk.
Tři nakladatelské brože (=komplet), dobrý stav. První díl (tzv. válečné vydání) oříznutý, obálka ve hřbetu podlepená. U druhého dílu přední část obálky oddělena od knižního bloku, u dílu třetího drobné podlepení ve hřbetu. Vnitřky velmi slušné.

Ve stavu se nevyskytuje.
Cena: 25000 Kč

Verne, Jules: Do měsíce

obálka
Josef Richard Vilímek [b. r.], 183 strany. Ilustrace Emil Bayard, A. de Neuville.
Nakladatelská "nálepková" vazba ("lipská"), velmi dobrý stav. Na zadní straně vazby několik drobných flíčků, vnitřek velmi slušný, občas malůvka obyčejnou tužkou.
Cena: 9000 Kč
Kategorie: verneovky
REZERVACE

Tento titul si již někdo rezervoval. Objednat si ho můžete i nadále, kontaktujeme Vás v případě odmítnutí předchozím zájemcem.

Vráz, Enriko Stanko: V sedmém moři

obálkaobálka
Toužimský a Moravec 1942, 365 stran. Obálka Zdeněk Burian, ilustrace Zdeněk Burian.
Nakladatelská celoplátěná vazba s přebalem, velmi dobrý stav. Kniha výborná, obálka drobně potrhaná a s malou ztrátou na přední straně.

Obsahuje nádherné kvaše Zdeňka Buriana.
Cena: 4900 Kč
Kategorie: varia Zdeněk Burian
REZERVACE

Tento titul si již někdo rezervoval. Objednat si ho můžete i nadále, kontaktujeme Vás v případě odmítnutí předchozím zájemcem.

May, Karel: Třemi díly světa 1-5

obálkaobálka
Toužimský a Moravec 1935–1936, 2006 stran. Ilustrace Zdeněk Burian, Věnceslav Černý, Claus Vergen.
Nakladatelské celoplátěné vazby ve velmi dobrém stavu. Mírně sešikmené hřbety.
Cena: 15000 Kč

Thomas, Roy: Barbar CONAN - COMICSOVÉ LEGENDY 3

obálka
Netopejr 2002, 159 stran.
Velmi dobrý stav.

1. svazek komiksové řady - COMICSOVÉ LEGENDY.
Cena: 390 Kč
Kategorie: komiksy
Stránka: [1] Starší >>
Milan Fibiger - akademický malíř